Chata Vysočina

Rekreační chata se nachází v těsné blízkosti pláže v chatové oblasti Horka pod obcí Bítov, cca 3 km od středověkého hradu Bítov a asi 12 km od městečka Vranov se stejnojmenným zámkem. Toto prostředí je ideální k provozování vodních sportů, rybaření, turistiky a řady dalších činností pro volný čas.

Kliknutím zvětšíte obrázek     

Chata obsahuje dobře vybavenou kuchyň , prostornou společenskou místnost, prostorná veranda ,WC a venkovní zastřešené posezení s grilem. Toto prostorné zázemí je plně dostačující i v případě nepříznivého počasí.

Kliknutím zvětšíte obrázek     Kliknutím zvětšíte obrázek  


 Vnitřní dispozice chaty

Společná kuchyně - v přízemí se nachází dobře vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, plynový sporák s el.troubou, rychlovarná konvice, veškeré nádobí, příbory, porcelán, sklo v dostatečném množství). Každý si musí dovést vlastní útěrky na nádobí, jar apod.
Kuchyň také obsahuje velká stylová kachlová kamna, ve kterých lze přitopit při chladném počasí.
Společenská místnost - k dispozici je televize (příjem přes satelit).

     

  •   -  ,
  • v prvním patře - sedm obytných pokojů s kapacitou od 2 do 4 lůžek, sociální zařízení (WC     pánské, dámské, v každém sprchový kout,umyvadlo) a zastřešený, prostorný balkón.

Velikost jednotlivých pokojů:

  • 2 pokoje 3-lůžkové
  • 4 pokoje 4-lůžkové
  • 1 pokoj 2-lůžkový
  • 1 apartmán  4-lůžkový

  • Povlečení je poskytnuto pouze k týdennímu pobytu.
  • Pobyt psů zakázán.

Parkování automobilů

Automobily je možné parkovat přímo na pozemku chaty a je zahrnuto v ceně ubytování (pokud nebude dohodnuto jinak 1 pokoj = 1 auto).

     


 

Stravování

 Není přímo v objektu chaty poskytováno. Je však možno vařit si v kuchyňce nebo se individuelně dle svého výběru stravovat v restauracích v okolí ( do 250 m). V případě potřeby můžeme stravování v nedaleké restauraci zabezpečit. K vybavení rekreačního areálu Bítova pochopitelně patří i prodejny potravin a spotřebního zboží.

Kontakt

Provozovatel chaty:
Hajda Marek

Kontaktní adresa:
Komenského 678, Lednice  691 44

  Telefon:

774 517 415
774 517 414

  E-mail:

hajdamarek@centrum.cz

Rezervace:

 formulář pro rezervaci

 Mapa:

 Umístění objektu